A červen je pryč!

Zdá se mi to, nebo mi někdo opravdu snědl skoro celý měsíc? 🙂

No nic, tak se podíváme na červnové recenze (blogerky stále čtou, hurá!) a pak prásknu, proč se vlastně nic neděje.

 

Tak nejdřív ty recenze – prakticky všechny pozitivní, takže mám radost.

My world of books

Ja a môj svet

moira píše

Svět TerushQyH

My books my world

Sayury

Ďáblova kabelka

 

Tak, a teď se musím přiznat, že prostě nějak nic nestíhám. Konečně jsem opravdu začala chodit do práce a najednou je skoro deset hodin ze dne pryč. Jistě, je to chvályhodná činnost, tvořit hodnoty a tak, ale zabere to hrozně času. Ano, teprve teď si uvědomuju, jak snadné bylo psát, když jsem byla doma na rodičovské dovolené. A ano, teprve teď fakt smekám před mými spolupisatelkami z našich webů; ony totiž zvládají práci, rodinu, domácnost i psaní najednou už nějakou tu chvilku – a údajně se přitom i stíhají vyspat! Ne, zatím nevím, jak na to, ale mám v plánu jednu z nich unést a nějak to z ní dostat.

S druhou Bavettovic knížkou se zatím také nic neděje. Na korektury půjde pravděpodobně až po prázdninách, takže pak zas budu moct ukázat, jak moc mi paní korektorka dokáže zabarvit jednu jedinou stránku 🙂

Se Vzlétnout se děje, ale není to vidět. Stále ještě (a ano, už mám zpoždění, achjo) ho rozšiřuji. Dobrá zpráva je, že mě to vážně pořád baví a že mám oba hlavní hrdiny fakt ráda.

Přestože tady je mrtvo, jinde se dějí bezvadné věci – třeba u další úspěšné pisatelky z Bez hranic, třeskutě vtipné a veleúžasné M. T. Majar! Pořídila si web a velmi brzo jí vyjde ebook, který naprosto doporučuji jako letní čtení na dovolenou. Protože s příběhem o striptéru Chrisovi vám bude horko, i kdyby venku zrovna padaly trakaře 😉

A další bezhraniční autorce vyšla už druhá knížka – jsme prostě dobré 😉 Karolina Limrová a její Dva meče naopak v létě trochu zchladí, až vám chvilkami bude běhat mráz po zádech.

Konec hlášení! Užívejte si léta a já se zas ozvu.

 

 

Vaše komentáře:

Napsat komentář