Čtení na léto

  Minule jsem lákala na čtení o striptéru Chrisovi, tak ještě jednou a trochu důkladněji 😉

 

 

 

  Ode dneška si na Palmknihách můžete koupit e-book Hot Boys, jehož autorkou je moje bezhraniční kolegyně Tor, oficiálně známá jako M. T. Majar. Knížku vydalo nakladatelství FANTOM Print a dá se brát jako seznámení s Markétiným stylem psaní a jako ochutnávka toho, co přijde v horizontu pár měsíců. Protože součástí Hot Boys je i první kapitola z výborné urban fantasy Vlci.

Libor Marchlík z FANTOM Printu mi navrhl, abych pro Tor/ Hot Boys sepsala krátké doporučení. Cíl byl, aby bylo hned jasné, jestli jsou Chris a jeho kolegové „jen“ teplí, nebo žhaví 🙂 Od původního Tihle striptéři fakt mají koule! jsem trochu polevila, ale snad je znát, že tohle čtení udělá z horkého léta tropy.  Pro Tor to mělo být překlopení, což mi ale nikdo neřekl, takže jsem jí nadšeně volala, že jako jůů, ten tvůj nakladatel je ale výbornej, viď? (A je, protože mi za prozrazení nic neprovedl 🙂 ). Nakonec to bylo překvápko i pro mě, protože se moje doporučení/pochvala objevilo jako anotace.

Tak ještě jednou: slibuju, že tohle čtení se vám bude líbit. Přísahám, že Chrise si zamilujete. I Frankieho. Dokonce i Setha! A ano, bude vám horko. Protože Tor, na rozdíl ode mě, nemá problém s psaním erotických scén a vůbec je neřeší stylem položila ruku na jeho ruku, která v ruce držela ruku – ne, moment, to je přerukováno! 🙂 Z Tor ta vzrušující písmenka plynou sama. Takže, čistě pro jistotu a pro klid ducha, 15+, jo? 😉

No a ten obal… 🙂

Běžte a pořiďte si vynikající letní čtení. A připravte se na to, že o M. T. Majar ještě uslyšíte.

Vaše komentáře:

Napsat komentář