Nebezpečná láska

Obálka

 

Oficiální anotace:

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?

 

Začalo to na začátku června 2010. Ten den jsem napsala první kapitolu povídky, které jsem pracovně říkala Paige, podle hlavní hrdinky. Na začátku července 2010 jsem pak vložila začátek na web pod názvem Malí kluci vousy nenosí. Byl typicky můj – tak trochu podivný, ale vystihující. Ke konci října jsem vložila poslední kapitolu.

Tou dobou už v nakladatelství Fragment ležel rukopis. Prošel několika koly schvalování, a pokaždé to k mému úžasu zase dopadlo dobře. A tak se na začátku února 2012, rok a třičtvrtě po napsání prvních písmen, objevila na světě Nebezpečná láska.

 

Nebezpečnou lásku můžete koupit na stránkách nakladatelství Fragment.

 

Vaše komentáře:

Napsat komentář