Konec ledna znamená,

ledolezciže Zakázaná přitažlivost vyjde už za necelých šest týdnů 🙂

Jako vždy, když se blíží termín vydání, začínám být nervózní. Má milá redaktorka Ilonka to už asi tušila, takže aby rozptýlila mé obavy, napsala mi, že 17. března chce mít v mailu hotový další rukopis. Ten, jehož pracovní název je Pekáč buchet. Ten, který ještě nemám hotový.

Musím přiznat, že se jí to povedlo. Panikařím kvůli Pekáči, ne kvůli Zakázané přitažlivosti. Je to jako vtom vtipu, jak přijde pán s nožem v zádech na chirurgii tři minuty před koncem pracovní doby a chirurg ho dloubne prstem do oka, protože na očním pracují ještě o hodinu déle 🙂 (Teď mě napadá, že je ten vtip možná úplně jinak – jsem vcelku dobrá v kažení point, ale nevadí. Hezky to ilustruje tu paniku 😉 Navíc jsem mohla psát i o chirurgovi, který se jako vedlejší postava objevuje v Pekáči.)

Aby ze mě vylezlo i něco smysluplného: 5. března vyjde Zakázaná přitažlivost a 6. března odpoledne se bude křtít. Proběhne to v Praze na Václavském náměstí, přesné místo, čas i hosty dám vědět, jakmile bude všechno definitivně jisté.

Pro dnešek je to všechno. Loučím se a po hlavě se vrhám na Pekáč. Za Klárou a Matoušem. Mám takový pocit, že Matouš vás okouzlí 😉 A Klára? Klára je pekelně alergická na tuhle písničku (a prsty v tom má Matouš, samozřejmě 🙂 )

Vaše komentáře:

Napsat komentář