Listopad!

 

Dalo by se trpět podzimními depresemi, o tom žádná, ale mnohem lepší bude to brát pozitivně!

 

 

 

 

 

Protože to znamená, že už za tři měsíce bude únor, a tím pádem se ven dostane Nepřítel mého nepřítele! Vida, jak to nakonec uteklo.

Zrovna včera mi volala moje paní redaktorka, že Nepřítele posílá na technickou korekturu, nebo cože (tady je vidět, jak prd rozumím procesu výroby knížky 🙂 ), a že mi to pak pošle ke schválení, nebo cože (a tohle ukazuje, jak moc se dokážu soustředit, když mi volá někdo z nakladatelství do šrumce v práci 🙂 ). Už se to blíží!

Vydržet čekat rok na druhý díl:  

 

A další dobrá zpráva! Vzlétnout bylo definitivně přijato a schváleno, v mailu mi přistál návrh smlouvy a tudíž snad konečně můžu pustit ty zatnuté pěsti, které jsem si držela (a občas mi to trochu komplikovalo život – zkuste si se zatnutými pěstmi třeba nabrat pečivo v obchodě. Nebo namalovat oči. O dalších věcech radši ani nemluvím 🙂 ) a oznámit, že Vzlétnout vyjde v prvním pololetí roku 2014.

Já vím, počkáme si – ale už máme otestováno, že se to dá přežít.

Vydat jednu knížku ročně: 

 

A jedeme dál! Miluju fotky své knížky. Ano, je to sebestředné, zavání to narcismem, ale když mi někdo vyfotí knížku ve svém městě nebo někde na výletě, je to parádní pocit a vážně mi to dělá radost. A tenhle týden jsem dostala tohle:

Dostat Paige k protinožcům: 

 

Další novinky příště. Jdu vařit oběd. (aneb Zpátky na zem 🙂 )

 

Vaše komentáře:

Napsat komentář