Není pekáč jako pekáč

pekacaneb Tenké knížky jsou k ničemu!

 

 

To je tak: kdyby Vzlétnout (ať už se ve finále bude jmenovat jakkoliv) vyšlo v současné podobě, bude to jen novela. Tenká knížka, jednohubka, něco, co rychločtenářům, jako jsem třeba já, vydrží tak na jednu cestu MHD.

A to je málo. Nevím, jak vás, ale mě tenké knížky tak nějak neuspokojují a kolikrát jsem v knihkupectví zklamaná, že něco, co vypadalo tak nadějně, je jen o něco širší než Letadélko Káně.

Nechci, abyste stejný pocit měli i při prvním setkání se Vzlétnout. Nechce to ani nakladatelství. A tak jsme vymysleli, že příští rok nevyjde jedna novela, ale knížka, ve které budou dva příběhy. Jeden z nich bude už hotová a profláklá historka o Markétě, kočce jménem Adolf a Marvinovi, který dokáže překvapit. Tím druhým bude úplně nová věc, do které se právě pouštím a ze které kromě ochutnávky, která se objeví pravděpodobně o víkendu, neuvidíte vůbec nic – a budete se tak mít na co těšit.

Hurá! 🙂

A ano, myslím to naprosto vážně: bude to o pekáči buchet. O různých pekáčích buchet. Protože story o tom, jestli a jak se dohromady dají „gastrosexuálka“ a sportovec, co si malinko ujíždí na návalech adrenalinu, to bude ideální čtení na příští jaro/léto.

Já se na to rozhodně těším.

 

(Možná jste doufali, repektive spíš doufaly, že někde bude ten obrázek ve větším. Tak tu máte 😉

pekac

Já vím, ty buchty jsou prostě k sežrání, že?

Určitě jsou tvarohové… Áách.)

Vaše komentáře:

Napsat komentář