Pekáč buchet

Oficiální anotace:

ONA
Redaktorka ženského časopisu, expertka na vaření. Miluje nové recepty, oprašuje staré po babičkách, dobrého jídla se nikdy nepřejí a je pro ni středobodem vesmíru. Sama o sobě říká, že je gastrosexuálka. Sport je pro ni nutné zlo, aby nenakynula jako její milované tvarohové buchty. Jmenuje se Klára.

ON
Adrenalinový sportovec. V létě leze po horách, v zimě po zamrzlých vodopádech. Sport je součástí jeho života a nedokáže bez něj existovat. Jeho břišní, zádové, hýžďové, no prostě všechny svaly, podle toho patřičně vypadají. Pekáč buchet může spořádat na posezení a nebude to na něm vůbec vidět. Jmenuje se Matouš.

Je vůbec možné, aby dva takto rozdílné světy fungovaly společně? Stačilo jediné včelí bodnutí a následná prudká alergická reakce, a bylo to. Náhoda je spojila dohromady, a tak na nich můžeme otestovat hned dvě lidová moudra: že láska prochází žaludkem a že láska hory přenáší.

Další skvělé čtení od Kateřiny Petrusové, které smlsnete jako pralinku. Najdete v něm všechno, co na jejích knížkách máte rády: svérázné postavy, skvělé dialogy, nečekané zápletky. Vtip, romantiku i napětí.

000pekáček

 

Neoficiální anotace, se kterou jsem tenhle příběh začala psát online:

Ona miluje jídlo. Baví ji vařit, dusit, smažit, péct, grilovat, flambovat a dokonce i nakládat. A hodně ji baví jíst. Ochutnávat, degustovat, testovat, vychutnávat. Má štěstí, že láska k jídlu se jí zároveň stará o živobytí.

Nesnáší cvičení – ale pro krásu se prostě musí trpět, že. A steaky i cupcakeky v sobě mají spoustu mizerných kalorií.

On miluje sport! Čím víc adrenalinu, tím líp. Skákat parkour? Jasně! Zkoušet na snowboardu najít neprojeté trasy? Kdykoliv! Lézt po skalách? Nebo po zamrzlých vodopádech? To je jeho život.

Jak se tihle dva dají dohromady?

Uvidíme 😉

 

Vaše komentáře:

Napsat komentář