Tak si nechte chutnat ;-)

křest1Pekáč už je týden na světě, a přestože jsem (jako vždycky) měla pocit, že jeto děsný průšvih a fakt to nebude ke čtení (ale tentokrát jsem si tím byla fakt jistá! 🙂 ), zatím to vypadá, že se povedl.

Už jsme ho stihly i pokřtít. Píšu stihly, protože to byl moc příjemný babinec. Znovu se objevila už zasloužilá kmotra, tanečnice Eva Krejčířová, která stihla včas doletět z dovolené v Kostarice a byla jí zima. Přišla i herečka Kristýna Kociánová, která křtila už S hlavou v oblacích pejru, a protože je Pekáč buchet zařazen do stejné edice, bylo super, že na nás měla čas a chuť. A opět jsme se shodly na tom, že jestli někdy zavolá někdo s nápadem Pekáč zfilmovat, ona se s radostí ujme hlavní ženské role 🙂 Třetí kmotrou byla spisovatelka Helena Rytířová, která nejen že Pekáč přečetla, ale dělala si do něj i poznámky, čímž mě naprosto uchvátila. Moderátorka Hanka Koutná byla jako vždy dokonalá; vážně, pokud budete potřebovat moderátorku, jděte nejdřív za ní – nebudete litovat.

Probraly jsme všechno od vaření přes adrenalin až po mužské (to už je pro ty křty taky docela typické 🙂 ) a snažily jsme se přítomné pány přesvědčit, aby nám ukázali svůj pekáč buchet. Neklaplo to, ale nevadí. Skvěle jsem se bavila a doufám, že ostatní přítomní taky. Potom už jsme podepisovaly a podepisovaly a podepisovaly – díky všem, že měli trpělivost a zvládli frontu.

Tady je pár fotek, za které děkuji Nakladatelství Fragment.

 

křest2

křest3

křest4

křest5

křest6

křest7

 

A co bude dál? Nejdřív se hned příští týden potkáme v Ostravě.

2014-10-30 petrusová

 

 

 

A jestli vás zajímá, co bude další knížka, pak vězte, že zabrousíme do lékařských termínů  a zároveň zůstaneme v Česku. Na řadě je totiž Miloň. A Míša. Pokud vám ta jména nic neříkají, potkáte se s nimi v Pekáči. Víc zatím neřeknu, protože sama nevím 😉

 

 

Vaše komentáře:

Napsat komentář