Vydáno, pokřtěno!

IMG_0063x

Zakázaná přitažlivost vyšla 5. března a hned o den později jsme ji polily sektem a přivítaly na světě.

Píšu -ly, protože u toho na mé straně stolu byly zase jen ženy: kmotrou byla stejně jako u S hlavou v oblacích pejru Eva Krejčířová, moderovala nás také znovu Hanka Koutná a tentokrát se k nám přidala i moje redaktorka Ilona Sedláčková.

Celý křest byl tentokrát vysílaný online, a i když to mělo drobné mouchy a chvílemi některé z nás nebyly slyšet, pár desítek lidí se dívalo, což mi udělalo radost. Na místě pak bylo dalších pár desítek lidí (příště někoho pověřím, aby to spočítal přesněji) a vypadali, že se dobře bavili.

Já se rozhodně bavila skvěle. Jako vždy jsem předtím byla příšerně nervózní, ale toho jsem se zbavila podepsáním hromady výtisků Přitažlivosti do různých soutěží (a taky dvě deci chardonnay, ehm 🙂 ). Pak už to byla jízda a hrozně rychle to uteklo, tak doufám, že až budeme na podzim křtít další knížku, uděláme z toho aspoň dvouhodinový mejdan!

ZPK1

 

Víc fotek najdete na fb profilu Nakladatelství Fragment.

Na záznam křtu se můžete podívat na youtube.

Minireportáže z akce i s dalšími fotkami najdete třeba u Kristýny, Bastery, Rachel Roo nebo u Péti, která se postarala o to, abych byla krásná 🙂

Tak. Já si Zakázanou přitažlivost užila vrchovatě, teď je to na vás. Ať se líbí! 😉

 

Vaše komentáře:

Napsat komentář